Mobil Bedava Sohbet

Dünya'nın en sık tercih edilen mobil sohbet odalarında sizde bedava sohbet edin.
BigoChat.Com Türkiyenin En iyi Güvenilir Mobil Sesli chat,Kamerali mobil sohbet,Sesli mobil chat,Görüntülü Mobil sohbet Hizmeti Sağlamaktadır. Sesli chat,Mobil sesli sohbet,Görüntülü Mobilchat,Kizlarla Sesli sohbet,Canli Sesli chat,Kamerali Mobil Sesli chat PLatformu.
chat odaları
chat odaları
chat odaları

+18Sohbet sitesi,+18Sohbet siteleri,+18Sohbet,+18 Sohbet,


+18Sohbet sitesi

+18Sohbet sitesi Biz sesli sohbet siteleri ise 10 yıldan fazla bir zaman olmasına ragmen daha bir çok yazılı chat yani mirc kullanıcıları bu sitelerimizden haberdar değiller. Bunun en büyük sebebi bence sesli chat sitelerinin reklamının yapılmaması olduğunu düşünüyorum. Çünkü Mirc sitesinden çok fazla gelişen sesli chat siteleri daha çok kullanıcıya hitap etmesi gerekirken hep Mirc odalarının gerisinde kalmıştır bunuda reklam tanıtım sıkıntısına bağlıyorum.

Bu sitelerden haberdar olmayan kullanıcılara nasıl ulaşılır tabiki reklam tanıtım size bir şeyi hatırlatayım eskiler iyi bilirler 1996-1997 yıllarında bir haber sitesine bile girseniz mirc reklamı ile karşılaşıyorduk haber, paylaşım, teknoloji sitelerinde bile hep şu butonu görürdük nedir o ? Mirc İndir butonu yani internet kullanıcısının her zaman önüne çıkabilmiş tanıtımını iyi yapmış olması mircin büyük avantajı olmuştur.

Şuan sesli sohbet siteleri pek fazla bilinmesede artan yükselen kullanıcısından şunu gözlemliyorum. Artık kameralı chat sesli sohbet odaları Mircin önüne geçmeye başlıyor. Rekabet ortamı genişliyor ve daha kaliteli hizmet için yarış başlamış gözüküyor sesli sohbet siteleri için bu bir reklamın tanıtımın habercisi gibi umuyorum çok yakında mirc bir atk yapıp sesli ve görüntülü hizmeti sunmaz ise sonun geldiği kesindir.


Yazar: admin

Görüntüleme: 32 defa

Kategori: +18Sohbet sitesi

Yayınlanma Tarihi: 16 Temmuz 2023

Cevap bırakın

Kategoriler