Mobil Bedava Sohbet

Dünya'nın en sık tercih edilen mobil sohbet odalarında sizde bedava sohbet edin.
Türkiyenin En iyi Güvenilir PLatforum BİGOCHAT.Com Sesli mobil chat,Kamerali mobil sohbet,Mobil sesli sohbet,Mobilchat,Görünülü Mobil sesli sohbet,Canli mobil sohbet Platformu
chat odaları
chat odaları
chat odaları

Mobil Uyumlu Sohbet Odaları,Mobil sohbet,Mobilsohbet,


Mobil Uyumlu Sohbet Odaları

Mobil sohbet gelişen teknolojiyle gündelik hayatın bir parçası olmuş durumda. Metro beklerken, yolculuk  yaparken ellerde bir cep telefonu  ve ekrandan ayrılmayan gözler. Parmaklar adeta ışık hızıyla bir şeyler yazıyor, sizce ne yapıyor bu insanlar. Bir çoğu arkadaşıyla telegram da yada başka mecralarda yazışıyor olsa da emin olun bir çoğu da muhabbet ediyordur.

Geliştiriciler artık mobil uyumlu siteleri  daha fazla nasıl  geliştirebiliriz çabasındalar.  Kim bir adım önde olursa kazananda o olacaktır, artık mobil uyumlu siteler revaçta olacaktır. Bu anlattığım konu sadece mobil sohbet odaları için geçerli değil her platform için geçerlidir.

Bu konuya gereken önemi veren google mobil uyumlu  olmayan siteler e ceza vermese de arka sayfalara atarak ciddiyetini de göstermiştir. Artık internet dünya çapında iş yapan dev bir AVM haline gelmiştir. On yıllar sonrasını hesap eden google  mobil  ağırlıklı bir  gelecek planlaması yapıyor. Yukarıda da belirttiğim gibi  mobil uyumlu web sayfalarına öncelik sırası vermektedir. Burada ki amaç bence aşağıda belirttiklerim olabilir.

  1. Yakın gelecekte akıllı gözlükler ile internet bağlantısı.
  2. Lityum piller ile sürekli kesintisiz mobil bağlantı.
  3. Katlanabilir ekran özelliği olan telefonların halk tabanına inmesi.

Mobil Siteler Nasıl Olacak?

Şu an mobil sohbet yapanlar belki de on yıl sonrasının deneme yayınını yapanlar olacak. On yıl sonra sohbet odalarına giriş yapanlar şaşıracak, belki de şok geçirecektir.  Şu an için mobil sohbet bir kaç sorunu olan sistemin bir parçasıdır.  Zamanla bunlarda eminim geliştirilecektir peki, nedir bu sorunlu kısımlar derseniz?

  • Tab  yapamama sorunu;  Rumuzların baş harfine basarak chat yapma.
  • Androirc uygulaması ile bu sorun aşılmış olsa da,  karşı tarafa link vermek anlamına gelmektedir.  Site sahipleri de haklı yere çare aramaktadır.

Kolay Mobil Sohbet

Çok daha fazla kolaylaşacak bu işler,  aklımızın hafızamızın almayacağı şekilde basite indirgenecek.  Siz bir yirmi yıl öncesini düşünürseniz, 20 yıl sonrasının da hayalini belki kurabilirsiniz. Mesela neler olabilir?

  • Araçta giderken sesli olarak konuşur yazılı olarak chat yapabilirsiniz.
  • Hiç konuşmazsınız, hiç yazmazsınız, düşündüklerinizi yazan bir platform ortaya çıkabilir.
  • Gözlüğünüze bir chip takılabilir, o şekilde sohbet edebilirsiniz.
  •  Derinizin altına bir chip yerleştirilir, bu şekilde internette gezebilir, mobil sohbet yapabilirsiniz.

Yazar: admin

Görüntüleme: 49 defa

Kategori: Mobil Uyumlu Sohbet Odaları

Yayınlanma Tarihi: 19 Ağustos 2023

Cevap bırakın

Kategoriler