Mobil Bedava Sohbet

Dünya'nın en sık tercih edilen mobil sohbet odalarında sizde bedava sohbet edin.
Türkiyenin En iyi Güvenilir PLatforum BİGOCHAT.Com Sesli mobil chat,Kamerali mobil sohbet,Mobil sesli sohbet,Mobilchat,Görünülü Mobil sesli sohbet,Canli mobil sohbet Platformu
chat odaları
chat odaları
chat odaları

Sesli Live Mobilchat,Mobilchat,Mobil chat,Kamerali Mobilchat


Sesli Live Mobilchat

Sesli Live Mobilchat Ben o zaman ve çok sayıda makale de tekrar tekrar söyledim. Eğer büyük bir kayıt yapmak isterseniz, büyük bir kaynak ile başlamak gerekir. Bu sizin kaydedilen gitar sesi sevmiyorsanız, muhtemelen gitar amfi ses tonu kontrol ayarlanır biçimi nedeniyle olduğu anlamına gelir. Ben müzisyen, performans, müzik aletleri, ve oda olarak kaynağı tanımlamak. Bu bir mühendis ama bir yapımcı mümkün olabilir dokunmak mümkün olmayabilir şeyler.
Bu kaynak ve hemen hemen her şey olduğunu doğru olsun eğer, orada yol% 90 olan benim kişisel görüşüm. Bu onlar ulaşmadan büyük çocuklar bir eq aletleri dışarı açmak veya bir mikrofon taşımak için tipik’s nedeni budur. o biz aradığımızı aldıktan sonra ben bir grubun ben Neve konsol ile büyük stüdyoya üreten ele aldığında, mühendis çok EQ ayarı yoktu. Eğer, o farklı bir tuzak davul kapmak istiyorum “Ben bu şarkıyı bir daha kalın snare istiyorum” dedi. Dedim Eğer, “Ben Tıngırtım sadece biraz daha fazla çatlak gerek” diye devam ediyorum ve melodi biraz daha pop drum. ilk davul kurma, fazla bir şey yoktu sonra mühendislik tarafında değişti. Odak kaynak hakkı elde tamamen edildi.


Yazar: admin

Görüntüleme: 100 defa

Kategori: Sesli Live Mobilchat

Yayınlanma Tarihi: 13 Haziran 2023

Cevap bırakın

Kategoriler