Mobil Bedava Sohbet

Dünya'nın en sık tercih edilen mobil sohbet odalarında sizde bedava sohbet edin.
BigoChat.Com Türkiyenin En iyi Güvenilir Mobil Sesli chat,Kamerali mobil sohbet,Sesli mobil chat,Görüntülü Mobil sohbet Hizmeti Sağlamaktadır. Sesli chat,Mobil sesli sohbet,Görüntülü Mobilchat,Kizlarla Sesli sohbet,Canli Sesli chat,Kamerali Mobil Sesli chat PLatformu.
chat odaları
chat odaları
chat odaları

Sesli mobil chat sitesi,Mobilchat,Mobil chat,Mobilchatlar,


Sesli mobil chat sitesi

Sesli mobil chat sitesi Bir noktada, biz ziller çınlaması bir garip duydum. Onu hala çürüyen iken davulcu aynı zil vurduğunu çıkıyor. Mühendis o çarpışma ziller gidip önerilir. Dışarı amele büyük! Yine, bu bize büyük mutlaka sesler davul var mühendislik değildi. Bu bize büyük sesler davul var kaynak odaklanan oldu!
Neden Live Hacim Akustiği günü ben Focus
Evde kayıt forumlarında bin kere tartışılan oldu. Hangisi daha önemlidir? Canlı oda akustiği veya kontrol odası akustik? Bazı çok deneyimli mühendisler kontrol oda akustiği çok önemli olduğunu söylüyorlar. Ben bir o katılmıyorum olamaz. Ancak, uzlaşma yapmaya gelince, ben kontrol odası ilk uzlaşma olacak.
hakkında en popüler tüm zamanların davulun düşünün. I Led Zeppelin’in “Ne zaman Levee Breaks” düşünüyorum. Bunu sadece 3 mikrofonlar ile kaydedildi birkaç kez duydum. Bunu doğru olup olmadığını bilmiyorum. Ne anlarım oda sesin IS olmasıdır! o kocaman sondaj odası olmadan, böyle kulağa olurdu yolu yoktur. Bir 10′x12′x8 odasında drum set ve bu kayıt koyarak düşünün. O bile yakın HİÇBİR ses olur! kaynağın bir parçası olan oda, bu durumda araç parçası haline geldi.


Yazar: admin

Görüntüleme: 21 defa

Kategori: Sesli mobil chat sitesi

Yayınlanma Tarihi: 13 Haziran 2023

Cevap bırakın

Kategoriler