Mobil Bedava Sohbet

Dünya'nın en sık tercih edilen mobil sohbet odalarında sizde bedava sohbet edin.
BigoChat.Com Türkiyenin En iyi Güvenilir Mobil Sesli chat,Kamerali mobil sohbet,Sesli mobil chat,Görüntülü Mobil sohbet Hizmeti Sağlamaktadır. Sesli chat,Mobil sesli sohbet,Görüntülü Mobilchat,Kizlarla Sesli sohbet,Canli Sesli chat,Kamerali Mobil Sesli chat PLatformu.
chat odaları
chat odaları
chat odaları

Yeni Sohbet Siteleri Yeni Açılmış Chat Odaları,Mobilsohbet,


Yeni Sohbet Siteleri Yeni Açılmış Chat Odaları

Yeni sohbet siteleri, abartısız her gün yüzlerce  sohbet domaini  internet alemine  adım atmaktadır.  Hiç bir getirisi olmayan bu platformlar  hobi amaçlı sisteme dahil olmaktadır.  Yeni bir oluşum yaratmak göründüğü kadar kolay olmamakla birlikte  sitemin en zor alanlarından birisidir.

Yeni bir sohbet sitesi açmak için gerekli bilgi birikimi şart ve de en azından biraz araştırmacı kişilik gerektirir. Oysa ki  yeni açılan platformların bir çoğu bu  beceriye ve kapasiteye sahip değildir.  Bu yüzdendir ki sanal dünya da adeta çöp site dağları oluşmuştur. Sadece bir alan adı alıp, web sayfası oluşturarak  ziyaretçi beklemek, çılgınlıktan başka bir şey değildir.

Yeni Sohbet Siteleri

Yeni sohbet sitesi açanları üç  gruba ayırmak lazım;

  1. Web  konusunda bilgili, seo nedir bilen, makale yazmayı zevk haline getirmiş kişiler. Örnek verecek olursak, ben yıllardır makale yazan biriyim ve  bu google denilen bulmacayı çözmeye kararlıyım. Web ve seo bilgim de azımsanmayacak kadar çoktur.
  2. Hiç bir bilgisi olmayan bulunduğu sunucudan 4 ya da beş arkadaşını yanına alıp site açanlar. Bu kişilerin başarı şansı uzun vadede sıfıra yakın bir skordur.
  3. Herhangi bir sunucuda bir kız arkadaş edinen ve ona bir jest olsun diye açılan yeni sohbet siteleri. Bunlarında şans oranı sıfırdır. Açarlar sunucuyu günleri ziyaretçi beklemekle geçer, kendileri de sıkılır bir çöp sitesi daha oluşmuş olur.

Yeni Sohbet Arayanlar

Kimler neden yeni sohbet sitesi yada siteleri olarak arama yaparlar? Aslında bu aramayı yapan kullanıcılar muhtemelen bu sektörün eskileridir. İstisnalar olsa da  chat konusunda deneyimli kişiler bu şekilde arama yapmaktadır. Nedenine gelince;  bu sadece benim tahminim,  bulunduğu sunucudan bir nedenle uzaklaşmak isteyenlerdir. Ama bu şekilde arama yapsalar da sonuçta önlerine sektörün eski temsilcileri çıkmaktadır.  Bir örnek verecek olursak; yeni Sohbet siteleri yazarsanız bigochat.com karşınıza çıkacaktır.  Peki siz de mi aldatıcı içerikler ekliyorsunuz web sayfanıza derseniz. Hayır,  biz  domain olarak eski olsak da chat sitesi olarak yeni sayılırız. Henüz üç ay oldu sohbet sayfasını aktifleştireli. 2011 yılında web sitemiz  başka amaçlara yönelik açılmış, ve hedefine de ulaşmış bir sitedir. Özellikle bilim, teknoloji ve coğrafi özellikler kategorilerimiz yıllardır zirvede kalmayı başarmıştır.

Yeni Sohbet odaları İçerisinde Neler yaşanır?

Yeni sohbet odaları, kullanıcılarının bir çoğunun bir birini tanımaması, yeni tanışma merasimlerinin sık yaşandığı odalardır. Aşina yüzler  birbirlerini tanıyan daha ziyade sitenin müdavimlerinden oluşur. İlk tanışma heyecanı ve kibarlığı kaliteli ortamların oluşmasını sağlar.

  • MeraL: hoş geldin Juba
  • Juba: hoş buldum MeraL
  • Juba: burası yeni mi?
  • Meral: evet hemi de yepisyeni

Bu ve buna benzer geyiklerin espirilerin döndüğü güzel bir ortamdır sitemiz deki sohbet odaları. Eğlence kanalları, radyo odası ile yeni ama güvenilir bir siteyiz.

Yeni Oluşum İçinde Bizlere de yer Var mı?

Yeni sohbet  sitesinde  sizlere de elbette yer var,  dilerseniz sadece chat yapar, ya da yönetimde olabilirsiniz.  En çok sorulan sorular arasında bende admin olabilirmiyim? Gerekli şartlar ve yeterince bilgi birikimi sağladığınız takdir de olabilirsiniz. Hemen olmak istiyorum derseniz? üzgünüm bu mümkün değil, sitemizin müdavimleri arasında yerinizi alın, biraz zaman geçirin. Siz bizi tanıyın bizlerde sizi, elbette ki yönetim kadrosuna girebilirsiniz.  Ben yeniyim, henüz komut bilmiyorum derseniz, #Eğitim kanalımız he eğlendirir hem de komut bilgileri sunar sizlere.

Yeni Katılımcılar DJ Olabilir mi?

Dj Radyo sorumlusu arkadaşlar  sizlere mutlaka yardımcı olacaktır, yeni dj arkadaşlara gerekli desteği vermektedirler.  Hatta ve hatta  yeni amatör seslere her akşam 45 dakika  seslerini duyurma şansı verilmektedir. Yeniliklerin öncüsü olan sunucumuz sizlerin de fikirlerine başvurmaktadır. Bizlerin göremediği ama çok tutulan ve sevilen fikirlere de sitemiz öncülük etmektedir.

Yeni Mobil Sohbet Siteleri

Arkadaşlar zaten gelişen teknoloji yeni ya da eski mobil sohbet olanağı sunmaktadır. Bilakis,  arama motorlarına yeni mobil sohbet siteleri yazmanıza bile gerek yoktur. Günümüzde mobil sohbet bağlantısı olmayan bir sunucu bulmak olanaksızdır. O yüzden, bu kadar uzun kuyruklu arama terimi girmenize hiç gerek yok, mobil sohbet yazmanız yeterlidir.

Yeni açılmış chat odaları;  henüz girişleri azdır, sorun minumum düzeydedir. Yönetim kadrosu heveslidir, her girene iyi davranır,  komut bilenler olursa yönetim kadrosuna almak ister. Bütün bunlara rağmen giriş yapan ziyaretçilerin çoğunluğu bu alemde epeyce eskidirler. Huzurlu, sakin bir ortam aramaktır amaçları, kalabalık sitelerden uzaklaşmak isterler. Yeni açılmış chat siteleri bu yönden hem avantajlıdır hem de dez avantaj sahibidir.


Yazar: admin

Görüntüleme: 37 defa

Kategori: Yeni Sohbet Siteleri Yeni Açılmış Chat Odaları

Yayınlanma Tarihi: 19 Ağustos 2023

Cevap bırakın

Kategoriler